Акваріумні рибки

Пропонуємо великий вибір акваріумних рибок - від живородки, харацинових до екзотичних видів.

Гуппії (Poecilia reticulata)

Бажані акваріуми середніх розмірів. Воду необхідно аерувати і фільтрувати. Вода повинна бути середньої жорсткості (7-10 градусів), pH - близько 7, температура - 24-27 градусів, особливо важлива її стабільність.
Миролюбні, їх можна утримувати з будь-якими нехижими видами.

Молінезія (Poecilia sphenops)

Добре ростуть в просторих акваріумах з водою середньої і вищої жорсткості, злегка підсоленій (1 чайна ложка на 10 літрів), при температурі не нижче 24 градусів. Обов'язкові аерація і фільтрування води. Самки протягом 40-45 днів виношують до 150 мальків, здатних відразу ж харчуватися дрібним циклопом та іншим кормом.


Меченосець (Xiphophorus helleri)

Вода повинна бути середньої жорсткості, pH - близько 7, температура - 24-27 градусів, dH: 9-19
Мечоносець дуже яскравий - штучно виведені форми мають червоне, плямисте, чорне, ситцеве забарвлення, розрізняються за формою плавців. Довжина (см): 12-14Дискус
(Symphysodon aequifasciata axelrodi)

Дискус родом з Бразилії, теплолюбна рибка. Довжина (см): 12
Добре ростуть в просторих акваріумах з водою середньої жорсткості - pH: 5,8 - 7,5, при температурі не нижче 24 градусів (24-30). Обов'язкові аерація і фільтрування води.

Геофагус бразильський
(Geophagus brasiliensis)
Забарвлення від сіро-жовтого до червоно-коричневого, довжина до 20 см.
Кожна
луска з блискучою блакитно-зеленою цяткою. Рибки часом сильно риють грунт
(рекомендується крупний пісок, галька).
Утримання в прохолодній воді (18°С)

Тривалість життя в акваріумі: 15-17 років.

Золота рибка
або китайський, карась (Carassius auratus)

У акваріумі ємкістю 50 літрів можна тримати 6 - 8 рибок при наявості аераціі і глибині води до 30 см. температура може коливатися від 18 до 28°С. Рибки всеядні, невимогливі, люблять ритися в грунті (крупний пісок, галька). Акваріум повинен бути просторим, з великолистими рослинами.

Півник, або рибка бійцівська
(Betta splendens)

Самці бійцівських рибок постійно б'ються між собою, як справжні півні. Плавники у бійцівських рибок грають всіма барвами веселки, і чим більше рибки роздратовані, тим плавники світяться яскравіше. Півник споживає як живий корм (віддає перевагу мотилеві), так і замінники.

Дистиходус шестисмуговий
або зебра (Distichodus sexfasciatus)
У природі дистиходус шестисмуговий мешкає в басейні річки Конго, досягає в акваріумі до 25 см, плавники яскраво-червоного кольору.
Всі висаджені для прикраси акваріума рослини (окрім яванського моху) з'їдатимуться дистиходусом. В сусіди підбирають великих рухливих риб (наприклад, цихлід).

Скалярія звичайна
риба-ангел (Pterophyllum scalare)

Витончені спокійні зграєві риби, здатні прикрасити собою будь-який акваріум. Акваріум об'єм від 100 л, досить високий (не менше 50 см). Обов'язкова фільтрація, аерація і щотижнева підміна до 20 % об'єму води, температура 24 - 27°С.  
Для декорування акваріума використовують корчі, декоративні скелі і ущелини з каменів. 


Райдужна рибка
(Melanotaenia maccullochi)

Райдужна рибка тримається в середніх і верхніх шарах води, активна. Це зграєва риба, дуже стрибуча, рекомендується тримати в закритому акваріумі ємкістю від 50 літрів. Необхідна аерація, фільтрація, щотижнева підміна води до 30 % від об'єму, температура води 22-27°С. Годувати можна живим (дрібний мотиль, коретра, трубочник), рослинним кормом, а також замінниками.


Завжди в наявності прісноводні рибки:

  • Живородні
  • Родина Пецилієві
  • Родина Цихлові
  • Родина Харацинові
  • Родина Сомові
  • Рибка Гарра руфа під замовленя!

Постійне оновлення асортименту!

Унікальна рибка-лікар

Гарра руфа (Garra rufa)

Нині акваріумні рибки-«лікарі» Гарра руфа стають дедалі популярніші як у світі, так і в Україні. Таких рибок використовують у провідних спа-салонах різних країн. З допомогою таких рибок роблять спеціальний масаж чи лікувальні процедури. Скажімо, людина лягає у ванну і довкола неї плавають чимало таких рибок, які позитивно впливають на загальний стан здоров'я людини. Їх також застосовують і при лікуванні псоріазу, екземи та інших шкірних захворювань. Рибки знаходять ушкоджені місця і знімають пошкоджений епітелій. Рибка проста у догляді, витривала. Також ця рибка може бути просто окрасою вашого акваріума та виконувати функцію водоростеїда, тобто очищати акваріумні рослини від водоростей.
Garra rufa - це прісноводна риба, тривалість її життя становить 10-12 років. Вона не має зубів і харчується омертвілими клітинами шкіри. Таким чином відбувається очищення шкіри. Тому ці рибки здатні робити звичайний пілінг, бути помічниками у створенні манікюру та педикюру. Приміром, у Туреччині вони живуть в одному із термальних джерел і вже впродовж десятиліть з допомогою їх властивостей лікують людей. Навіть вдома з допомогою рибки гарра руфа можна створити власний індивідуальний «спа-салон».

Великий вибір
корму
для
рибок

Яндекс.Метрика
Besucherzahler date single beautiful Russian Brides
счетчик посещений
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 
Make a Free Website with Yola.