АКВАРІУМНІ  РИБКИ

Пропонуємо великий вибір акваріумних рибок - від живородки, харацинових до екзотичних видів.

Гуппії (Poecilia reticulata)

Бажані акваріуми середніх розмірів. Воду необхідно аерувати і фільтрувати. Вода повинна бути середньої жорсткості (7-10 градусів), pH - близько 7, температура - 24-27 градусів, особливо важлива її стабільність.
Миролюбні, їх можна утримувати з будь-якими нехижими видами.

Poecilia reticulata

Молінезія (Poecilia sphenops)

Добре ростуть в просторих акваріумах з водою середньої і вищої жорсткості, злегка підсоленій (1 чайна ложка на 10 літрів), при температурі не нижче 24 градусів. Обов'язкові аерація і фільтрування води. Самки протягом 40-45 днів виношують до 150 мальків, здатних відразу ж харчуватися дрібним циклопом та іншим кормом.


Poecilia sphenops

Меченосець (Xiphophorus helleri)

Вода повинна бути середньої жорсткості, pH - близько 7, температура - 24-27 градусів, dH: 9-19
Мечоносець дуже яскравий - штучно виведені форми мають червоне, плямисте, чорне, ситцеве забарвлення, розрізняються за формою плавців. Довжина (см): 12-14


Xiphophorus helleri

Дискус
(Symphysodon aequifasciata axelrodi)

Дискус родом з Бразилії, теплолюбна рибка. Довжина (см): 12
Добре ростуть в просторих акваріумах з водою середньої жорсткості - pH: 5,8 - 7,5, при температурі не нижче 24 градусів (24-30). Обов'язкові аерація і фільтрування води.

Symphysodon
Геофагус бразильський
(Geophagus brasiliensis)
Забарвлення від сіро-жовтого до червоно-коричневого, довжина до 20 см.
Кожна
луска з блискучою блакитно-зеленою цяткою. Рибки часом сильно риють грунт
(рекомендується крупний пісок, галька).
Утримання в прохолодній воді (18°С)

Тривалість життя в акваріумі: 15-17 років.
Geophagus brasiliensis

Золота рибка
або китайський, карась (Carassius auratus)

У акваріумі ємкістю 50 літрів можна тримати 6 - 8 рибок при наявості аераціі і глибині води до 30 см. температура може коливатися від 18 до 28°С. Рибки всеядні, невимогливі, люблять ритися в грунті (крупний пісок, галька). Акваріум повинен бути просторим, з великолистими рослинами.

Carassius auratus

Півник, або рибка бійцівська
(Betta splendens)

Самці бійцівських рибок постійно б'ються між собою, як справжні півні. Плавники у бійцівських рибок грають всіма барвами веселки, і чим більше рибки роздратовані, тим плавники світяться яскравіше. Півник споживає як живий корм (віддає перевагу мотилеві), так і замінники.

Betta splendens
Дистиходус шестисмуговий
або зебра (Distichodus sexfasciatus)
У природі дистиходус шестисмуговий мешкає в басейні річки Конго, досягає в акваріумі до 25 см, плавники яскраво-червоного кольору.
Всі висаджені для прикраси акваріума рослини (окрім яванського моху) з'їдатимуться дистиходусом. В сусіди підбирають великих рухливих риб (наприклад, цихлід).

Distichodus sexfasciatus
Скалярія звичайна
риба-ангел (Pterophyllum scalare)

Витончені спокійні зграєві риби, здатні прикрасити собою будь-який акваріум. Акваріум об'єм від 100 л, досить високий (не менше 50 см). Обов'язкова фільтрація, аерація і щотижнева підміна до 20 % об'єму води, температура 24 - 27°С.  
Для декорування акваріума використовують корчі, декоративні скелі і ущелини з каменів. 


Pterophyllum scalare
Райдужна рибка
(Melanotaenia maccullochi)

Райдужна рибка тримається в середніх і верхніх шарах води, активна. Це зграєва риба, дуже стрибуча, рекомендується тримати в закритому акваріумі ємкістю від 50 літрів. Необхідна аерація, фільтрація, щотижнева підміна води до 30 % від об'єму, температура води 22-27°С. Годувати можна живим (дрібний мотиль, коретра, трубочник), рослинним кормом, а також замінниками.


Melanotaenia maccullochi
акваріумні рибки в ЗООмагазині АКВА

Завжди в наявності прісноводні рибки:

  • Живородні
  • Родина Пецилієві
  • Родина Цихлові
  • Родина Харацинові
  • Родина Сомові
  • Постійне оновлення асортименту!
земноводні черепашки

КОРМ ДЛЯ РИБОК

Всі акваріумні рибки володіють власними перевагами в їжі і раціоні. Повноцінне, правильне живлення риб — запорука їхнього здоров'я.

      Сушена дафнія, циклопи, гамарус, метелики
      Комбінований акваріумний корм (пластівці, гранули)
      Рослинний корм (спіруліна, шпинат, водорості)

Хороший корм містить рибне борошно (Fish meal), борошно з креветок (Shrimp meal), кальмарове борошно (Squid meal), спіруліну.

Однак не тільки цими інгредієнтами може бути корисний корм для рибок. Існують ще вітаміни і мінерали, які штучно додають в корм.

корм для рибок
Дорослих рибок годують 1 раз на добу в один і той же час. Якщо ж в акваріумі багато молодих риб, їх годують двічі на день. Мальків потрібно годувати так, щоб в акваріумі корм був постійно. Для підростаючої молоді та мальків є спеціальні корми, які містять всі необхідні для росту речовини.
Besucherzahler date single beautiful Russian Brides
счетчик посещений
 
 
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola