ХІМІЯ  ДЛЯ  АКВАРІУМІВ

Ми пропонуємо все необхідне для того, щоб зробити ваш домашній рибний світ максимально привабливим, цікавим, а розведення риб невід'ємною частинкою вашого хобі.

У нас є все для запуску акваріума та підтримання життєдіяльності риб та рослин.

В наявності препарати ТМ "ПТЕРО", УДО Єрмолаєва, Тetra, Sera та інше.


Розведення риб - це ціла наука, яка вимагає високої кваліфікації, досвіду, зацікавленості, а головне бажання цим займатися. Для того, щоб вся живність в акваріумі (риби, малюсков і пр.) жила максимально довго, її потрібно забезпечити всіми необхідними товарами.

Розведення рибок - не менше копітка робота, в порівнянні, наприклад, з котиками або собачками. Отже, якщо ви вирішили обзавестися рибками і при цьому твердо вважаєте, що догляд за ними обмежується тільки годуванням, то ви дуже помиляєтеся. Також треба регулярно мити акваріум, оснащувати його світлом, додатковим киснем, стежити за температурою води, не кажучи вже про розведення риб в домашніх умовах.

Доглянутий, правильно оформлений акваріум з рибками прикрашає життя людини, вносячи в нього вишуканість і цінність підводного світу. Його власнику доводиться витратити чимало сил, прочитати чимало спеціалізованої літератури і освоїти моделювання підводного світу, щоб створити максимально комфортну атмосферу для життя рибок. Але, все це, безсумнівно, варто того. Дивно те, що навіть сама маленька рибка здатна зарядити вас позитивною енергією на весь день.

TetraPlant PlantaMin

інтенсивне рідке добриво, яке застосовується для розвитку красивих темно-зелених водних рослин. Містить залізо і комплекс усіх поживних речовин, необхідних для росту листя. Не містить нітратів і фосфатів, що обумовлює відсутність навантаження на існуюче в акваріумі природне середовище.

TetraAqua CrystalWater
TetraAqua Crystal Water пов'язує маленькі частинки, що знаходяться у воді і об'єднує їх у більші, які видаляються через фільтр або осідають на дно. Перші результати помітні через 2-3 години після застосування. Після 6-8 годин вода стає чистою, а через 6-12 - кришталево чистою.


Птеро Аквасан Бактал
Дезинфікуючий засіб для акваріума . Допомагає позбавитися від бактеріальних інфекцій і грибкових уражень (Achlia, Saprolegnia, Costia, Chilodonella і так далі). Безпечно для рослин і інших мікроорганізмів акваріума.


Птеро Аква ФосБлок
Препарат-кондиціонер для швидкого зв'язування фосфатів в акваріумний воді. Фосфати зв'язуються в нерозчинні сполуки, що можна побачити у вигляді незначного помутніння акваріумної води, після чого відфільтровуються.

Besucherzahler date single beautiful Russian Brides
счетчик посещений
 
 
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola